برخی از دوستان وقتی می خواهند به سایت سوابق بیمه مراجعه کنند به پیغام this connection is untrusted در مرورگر فایرفاکس مواجه می شوند، و فکر می کنند که این یک پیغام خطا است، اما اینطور نیست پیغام زیر یک پیغام هشدار امنیتی است به دلیل وجود گواهی امنیتی غیر اطمینان سایت سوابق بیمه که از پروتکل https برای ورود به سایت استفاده می کند و برای اجازه دسترسی باید گواهی SSL آن بر روی مرورگر شما نصب شود. که طبق روش های زیر عمل می کنیم.

برای عدم نمایش  پیام this connection is untrusted در مرورگر FireFox بصورت زیر عمل نمائید.

1- بر روی گزینه i Understand the Risk کلیک کنید، (به معنی پذیرش ریسک)

2- سپس  گزینه Add an Exception را کلیک کنید تا پنجره بعد باز شود.


3- در کادر باز شده ابتدا بر روی کادر کلیک کرده سپس وقتی گزینه Confirm Security Exception فعال شد، آن را کلیک کنید.


مرورگر chorme

پیغام this connection is untrusted در مرورگر Chrome  و با پیغام The site's security certificate is not trusted نمایان می شود و می توانید با کلیک بر روی دکمه Proccess anyway  از پیغام عبور کنید.


مرورگر اینترنت اکسپلورر

پیغام this connection is untrusted نیز در مرورگر IE یا اینترنت اکسپلورر به شکل زیر و با پیغام There is a problem with this website's seurity certificate نمایان می شودو طبق تصویر زیر می توانید با کلیک بر روی گزینه Continue to this website(not recommended) از پیغام عبور کنید.


اما توصیه می شود که از مرورگر Internet Explorer در این موارد استفاده نشود.


2 نظر براي اين پست ارسال شده است:

emrah2000 4 سال پیش

درود اقا محمود منهم همین مشکل دارم که وارد سایت بیمه نمیشه و موزیلا پیغام میده با روشی که شماگفتید انجام دادماما تو اپشن مزیلا اصلا این گزینه را بر روی گزینه i Understand the Risk کلیک کنید، پیدا نکردم میشه عکس بذارید ممنون میشم


mahmood 4 سال پیش

ممکنه مشکل شم چیز دیگه ای بوده لینک زیر رو هم ببینید http://www.worksafe.ir/page-resolvedbrowser-45765.html